Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Wyrzucona
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:13
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Wyrzucona »

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża by nauczył się patrzeć na świat również sercem nie tylko rozumem oraz dla mnie i wszystkich obecnych na tym forum którzy są po stronie tych porzuconych by umieli poradzić sobie z tęsknotą i żalem.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 12 do 18 kwietnia, w oktawie Wielkiej Nocy, modlimy się w intencjach HelM, Al la, Nirwanny, Iwonki, Bernadety 7, Sisi i Any22:
HelM pisze: 05 kwie 2020, 11:08 Dziękuję za modlitwy i proszę kolejny raz o ten dar w intencji mojego małżeństwa, o łaski potrzebne dla mojego męża Zenona
Al la pisze: 05 kwie 2020, 11:58 W intencji małżeństwa Aliny i Adama, o przemianę serc, łaskę ponownej miłości małżeńskiej i wypełnienie woli Bożej
Nirwanna pisze: 05 kwie 2020, 16:50 Dziękuję Wam za modlitwę, proszę wciąż - w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej w tym trudnym czasie pandemii.
iwonka pisze: 05 kwie 2020, 17:44 Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Bernadeta7 pisze: 09 kwie 2020, 0:38 Dziękuję za modlitwę i proszę dalej w tej samej intencji: o uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i od wszelkiego zła. I powrót do mnie męża Zdzisława, żeby się ze mną skontaktował, i o odsunięcie wszystkich przeszkód i wszystkich ludzi którzy są przeciwko naszego małżeństwu. Bóg zapłać
SiSi pisze: 09 kwie 2020, 8:59 Dziękuję za modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę w intencji rozeznawania woli Bożej w moim życiu.
Bog zapłać.
Ana22 pisze: 10 kwie 2020, 17:31 Drodzy proszę Was o modlitwę w intencji uzdrowienia i odnowienia miłości małżeńskiej Ani i Wojtka. O powrót Wojtka do żony, do rodziny, uwolnienie go ze złych skłonności i łaskę nawrócenia.
Na krótką chwilę porzuciłem ciebie, ale z ogromną miłością cię przygarnę. W przystępie gniewu ukryłem przed tobą na krótko swe oblicze, ale w miłości wieczystej nad tobą się ulitowałem, mówi Pan, twój Odkupiciel.
(Iz 54, 7-8)
Kolejka: Zdradzona, Burza, .... .... i Wyrzucona
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o przemianę serca Małżonki, rezygnację z rozwodowej drogi i demontażu Małżeństwa i Rodziny.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Nadal proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża , oraz o potrzebne łaski dla mnie i całej rodziny.
Jezu Ty się Tym zajmij.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 19 do 25 kwietnia, modlimy się w intencjach Zdradzonej, Burzy, ..... ...., Wyrzuconej, Lucky Lucka, Blondynki55 i Ukasza:
Zdradzona pisze: 10 kwie 2020, 21:16 Kochani proszę o modlitwę w intencji mojego męża i o uwolnienie go z toksycznego związku i od zła, którym mnie żonę krzywdzi. Boże Ty się nim zajmij i spraw, żeby zbliżył się do Ciebie.
burza pisze: 10 kwie 2020, 21:29 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszych serc i odrodzenie małżeństwa. Aby Bóg, nie pozwolił stracić nam źródła utrzymania w trudnym czasie pandemii. Boże, proszę zabierz tę pandemię z całego świata.
..... .... pisze: 11 kwie 2020, 0:23 PANIE BOŻE W TRÓJCY JEDYNY!
PANIE JEZU ZBAWICIELU NASZ NAJSŁODSZY!
DUCHU ŚWIĘTY! MARYJO, MATKO BOŻA NIEPOKALANIE POCZĘTA!
BOŻE MÓJ ODDAJĘ I ZAWIERZAM TOBIE CAŁĄ SIEBIE, MOJE ŻYCIE I MOJĄ RODZINĘ.
PROSZĘ TRÓJCO PRZENAJŚWIĘTSZA!
BŁAGAM
zatrzymaj pandemię w Polsce i na całym świecie.
Ocal naszą rodzinę przed chorobą.
Jezu, lekarzu dusz ludzkich i ciał, ulecz, uzdrów moje serce i dusze, serce i dusze mojego męża i naszych dzieci. Jezu Zbawicielu nasz, przyjdź do nas, stan pośród nas, wejdź w nas, wejdź w nasze rany - ulecz nasze małżeństwo i rodzinę. Miej w opiece nasze dzieci - chroń je od wszelkiego złego.
PANIE BOŻE, otwórz nasze serca na działanie DUCHA ŚWIĘTEGO, otwórz nasze umysły, oczy, usta, dłonie, serca i wlej w nie łaskę DUCHA ŚWIĘTEGO. UCZ NAS ROZEZNAWAĆ i godzić się z WOLĄ Bożą.
MARYJO ucz mnie miłości i pokory, chron nasze dzieci, św. Józefie strzeż i opiekuj się moim mężem. Św. Rito i MARYJO TOBIE zamierzam NASZE DZIECI, siebie i męża.
Wszyscy Święci, patroni nasi, Janie Pawle II zanieś moją modlitwę przed tron BOGA NAJWYŻSZEGO. PANIE JEZU KOCHAM CIĘ.
Chwała Bogu! Króluj nam Chryste!
Krzyżu Chrystusa bądźże pozdrowiony!
Wyrzucona pisze: 11 kwie 2020, 12:20 Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, by nauczył się patrzeć na świat również sercem, nie tylko rozumem, oraz dla mnie i wszystkich obecnych na tym forum, którzy są po stronie tych porzuconych, by umieli poradzić sobie z tęsknotą i żalem.
Lucky Luck pisze: 12 kwie 2020, 16:57 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o przemianę serca Małżonki, rezygnację z rozwodowej drogi i demontażu Małżeństwa i Rodziny.
Blondynka55 pisze: 12 kwie 2020, 17:51 Bóg zapłać za modlitwę.
Nadal proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża oraz o potrzebne łaski dla mnie i całej rodziny.
Jezu Ty się Tym zajmij.
Ukasz pisze:
Proszę o modlitwę w intencji rodziny mojej siostry: ich małżeństwa i dzieci.
«Nie mam srebra ani złota – powiedział Piotr – ale co mam, to ci daję: W imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, chodź!» I ująwszy go za prawą rękę, podniósł go. A on natychmiast odzyskał władzę w nogach i stopach. Zerwał się i stanął na nogach, i chodził, i wszedł z nimi do świątyni, chodząc, skacząc i wielbiąc Boga.
(Dz 3, 6-8)
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę. Kolejny raz proszę o modlitwę o powrót męża Piotra, o wzajemne wybaczenie i pojednanie, a także wycofanie przez niefo pozwu rozwodowego. Żona Anna
Bkuc
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2020, 21:23
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bkuc »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, opamiętania się mojego męża i powrotu do mnie i naszego synka. Proszę o modlitwę o nawrócenie się mojego męża. Jezu ufam Tobie.
Basia.
Sama_mama
Posty: 80
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:49
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_mama »

Dziękuje wszystkim za poprzednią modlitwę.

Proszę o kolejna w intencji mojego małżeństwa i mojego męża. O łaskę przebaczenia i pojednania. Aby mój mąż się opamiętał i nawrócił o jego uzdrowienie i uzdrowienie naszego małżeństwa także o wycofanie sie z drogi rozowodewej. Prosze również o modlitwę za mnie, tracę wiarę i nadzieje.

Bóg zapłać.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za modlitwę, proszę nieustająco w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej w tym trudnym czasie pandemii.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Ruth
Posty: 505
Rejestracja: 09 paź 2019, 9:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruth »

Proszę o modlitwe za moją rodzinę. Polecam Maryi mojego męża Michała proszac o łaskę nawrocenia i powrotu do rodziny, prosze za moja córkę ktora jest niepelnoletnia i nosi pod sercem nowe życie o nawrocenie, uzdrowienie naszek relacji i wypełnienie woli Boga w jej życiu. Prosze takze o siebie bym miała silę, mądrość Ducha Sw. do opanowania sytuacji i znalezienie pracy pozwalajacej mi pomoc corce i utrzymac rodzine. Niech Bog blogoslawi tez synka. Bog zaplac.
Luiza

Wspołpracuj z tym co dobre
helenast
Posty: 2966
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: helenast »

Proszę Was o modlitwę w intencji o wyzdrowienie z choroby , o siły i wytrwałość... Bóg zapłać .
Bernadeta7
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:06
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bernadeta7 »

Dziekuje za modlitwe i jeszcze raz proszę w mojej intencji.O uwolnienie mnie od toksycznego związku niesakramentalnego małżeńskiego i od wszelkiego zła.I o powrót mojego męża Zdzisława do mnie żeby się zemną skontaktował.I usuniencie wszyskich przeszkud i wszyskich ludzi kturzy są przeciwko naszego małżenstwa .Bóg zapłać
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 25 kwietnia do 2 maja, modlimy się w intencjach MKPINS, Anny34, Bkuc, Samej_mamy, Iwonki, Nirwanny i Ruth:
MKPINS pisze: 18 kwie 2020, 10:25 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Anna34 pisze: 18 kwie 2020, 21:20 Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę. Kolejny raz proszę o modlitwę o powrót męża Piotra, o wzajemne wybaczenie i pojednanie, a także wycofanie przez niego pozwu rozwodowego. Żona Anna
Bkuc pisze: 19 kwie 2020, 19:18 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, opamiętania się mojego męża i powrotu do mnie i naszego synka. Proszę o modlitwę o nawrócenie się mojego męża. Jezu ufam Tobie.
Sama_mama pisze: 20 kwie 2020, 11:18 Dziękuje wszystkim za poprzednią modlitwę.

Proszę o kolejną w intencji mojego małżeństwa i mojego męża. O łaskę przebaczenia i pojednania. Aby mój mąż się opamiętał i nawrócił, o jego uzdrowienie i uzdrowienie naszego małżeństwa, także o wycofanie się z drogi rozwodowej. Proszę również o modlitwę za mnie, tracę wiarę i nadzieję.

Bóg zapłać.
iwonka pisze: 21 kwie 2020, 17:35 Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Nirwanna pisze: 21 kwie 2020, 18:15 Dziękuję Wam za modlitwę, proszę nieustająco w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej w tym trudnym czasie pandemii.
Ruth pisze: 24 kwie 2020, 17:13 Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Polecam Maryi mojego męża Michała prosząc o łaskę nawrócenia i powrotu do rodziny, proszę za moja córkę, która jest niepełnoletnia i nosi pod sercem nowe życie, o nawrócenie, uzdrowienie naszej relacji i wypełnienie woli Boga w jej życiu. Proszę także o siebie, bym miała silę, mądrość Ducha Św. do opanowania sytuacji i znalezienie pracy pozwalającej mi pomóc córce i utrzymać rodzinę. Niech Bóg błogosławi też synka. Bóg zapłać.
Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.
(1 P 5, 7)
Kolejka: Helenast i Bernadeta7.
ODPOWIEDZ