UWAGA LESZCZYNY!!!

Moderator: Moderatorzy

Jessy33
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2017, 22:58
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

UWAGA LESZCZYNY!!!

Post autor: Jessy33 »

Witajcie!

Oficjalnie się witam z Wami wszystkimi i każdym z osobna :D
W listopadzie otwiera się kolejne Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej w Leszczynach.

Oficjalne otwarcie : 10 listopada br. na które już teraz Was serdecznie zapraszamy

Zaczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego w Kościele o 16:00, pierwsza część w salkach, następnie będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej o 18:00, a po mszy kontynuować będziemy w salkach.

Miejsce spotkania: Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Leszczynach ul. Ks. Adolfa Pojdy 104
Link do strony parafii: http://www.parafialeszczyny.wiara.pl/

Prosimy Was wszystkich o modlitwę w intencji powstającego ogniska. Na skypie w grupach modlitewnych zaczęliśmy odmawiać Nowennę do Ducha Świętego, która rozpoczęła się wczoraj tj. 20 września.

Do modlitwy w grupach skypowych można się dołączyć tutaj: http://sychar.org/skype/
Link do Nowenny : http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=262&doc=198

Z aktualnie dziejących się dobrych rzeczy, jesteśmy przed niedzielą z Sycharem, która już w tę niedzielę tj. 23 września. Jeżeli ktoś z pobliskich ognisk chciałby nas wesprzeć swoją obecnością serdecznie zapraszamy, bo każda para rąk się przyda, natomiast kto nie może być osobiście to prosimy westchnijcie za nami :)

Spotkania w Ognisku będą odbywały się w każdą drugą sobotę miesiąca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! :D
"Miłość cierpliwa jest, ... wszystko znosi, ... we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma."
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LESZCZYNY!!!

Post autor: Nirwanna »

Chwała Panu, niech Was Bóg prowadzi! :-D
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Jessy33
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2017, 22:58
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LESZCZYNY!!!

Post autor: Jessy33 »

Jesteśmy po niedzieli z Sycharem :)

Oj działo się, działo u nas w Parafii...

Wspomogli nas liderzy okolicznych Ognisk Wiernej Miłości Małżeńskiej w Żorach i Zabrzu, moderatorzy oraz uczestnicy spotkań sycharowskich i nie tylko.
Serdecznie dziękuję w tym miejscu : Sebastianowi z Pszczyny, Tomkowi z Bytomia, Kasi z Bytomia, Irenie z Zabrza, Marcinowi z Ornontowic, Małgosi z Tarnowskich Gór, Joli z Bytomia, małżeństwu Gabrysi i Piotrowi z Ornontowic oraz gościnnie Sławkowi z Leszczyn ze Wspólnoty Jezusa Miłosiernego za wsparcie obecnością i pomoc przy organizacji, a przede wszystkim głoszeniu świadectw i rozdawaniu materiałów naszej Wspólnoty.

Takie wydarzenia i udział w nich dają radość, wsparcie, a przede wszystkim utożsamianie się ze Wspólnotą i świadczenie "na zewnątrz".

Jak widzicie spora część śląska się zorganizowała i wspomogła nasze szeregi. Dziękuję moi drodzy Chwała Panu! :D
"Miłość cierpliwa jest, ... wszystko znosi, ... we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma."
Jessy33
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2017, 22:58
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: UWAGA LESZCZYNY!!!

Post autor: Jessy33 »

Witajcie.

Jesteśmy tuż przed otwarciem Ogniska Wiernej Miłości.
Zwracam się z gorącym apelem, aby zmobilizować szeregi, gdyż w najbliższym czasie odbędzie się spotkanie robocze.

Jeżeli ktoś z Was dysponuje czasem i chciałby ofiarować go w ramach pomocy (każda para rąk się przyda) to zachęcam. Zgłaszać się możecie bezpośrednio do mnie. Co do terminu spotkania poinformuję w odrębnym poście.

Pozdrawiam i życzę błogosławionej Niedzieli i całego tygodnia :)
"Miłość cierpliwa jest, ... wszystko znosi, ... we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma."
ODPOWIEDZ