Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

elena
Posty: 427
Rejestracja: 14 kwie 2020, 19:09
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: elena »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa z okazji 5. rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
„Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko, kocha się za nic”. Ks. Jan Twardowski
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 21 do 27 czerwca,modlimy się w intencjach MKPINS, HelM, Iwonki, Nirwanny i Eleny:
MKPINS pisze: 15 cze 2020, 8:21 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
HelM pisze: 16 cze 2020, 18:59 Proszę o modlitwę w intencji Bożych rozwiązań w małżeństwie Agnieszki i Jarosława
iwonka pisze: 18 cze 2020, 11:44 Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie".
Nirwanna pisze: 18 cze 2020, 11:54 Ponownie proszę o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej.
elena pisze: 20 cze 2020, 19:18 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa z okazji 5. rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
Ogromnie się weselę w Panu, dusza moja raduje się w Bogu moim, bo mnie przyodział w szaty zbawienia, okrył mnie płaszczem sprawiedliwości, jak oblubieńca, który wkłada zawój, jak oblubienicę strojną w swe klejnoty.
(Iz 61, 10)
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Monti »

Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 »

Bardzo proszę o modlitwę o powrót męża Piotra do domu, o wycofanie przez niego pozwu rozwodowego, o wzajemne wybaczenie i zapomnienie urazów o odnalezienie miłości i wspólnej drogi życia. Żona Anna.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną w intencji uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża , zerwania z kochanką , oraz umocnienie mnie w wierze i miłości , a także światło Ducha Świętego.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 28 czerwca do 4 lipca, modlimy się w intencjach Montiego, Anny34 i Blondynki55:
Monti pisze: 21 cze 2020, 9:55 Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.
Anna34 pisze: 21 cze 2020, 22:39 Bardzo proszę o modlitwę o powrót męża Piotra do domu, o wycofanie przez niego pozwu rozwodowego, o wzajemne wybaczenie i zapomnienie urazów o odnalezienie miłości i wspólnej drogi życia. Żona Anna.
Blondynka55 pisze: 23 cze 2020, 22:47 Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną w intencji uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża, zerwania z kochanką, oraz umocnienie mnie w wierze i miłości, a także światło Ducha Świętego.
Ty bowiem stworzyłeś moje wnętrze *
i utkałeś mnie w łonie mej matki.
Sławię Cię, że mnie tak cudownie stworzyłeś.
(Ps 139, 13-14a)
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o szczególną modlitwę w intencji Małżonki, która uparcie dąży do rozwodu. Proszę o Jej nawrócenie, zejście z rozwodowe drogi i powrót do Małżeństwa. Proszę o wiarę dla Niej, w tym możliwość wyjścia z życiowego kryzysu.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuje za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O dobre owoce po spotkaniu z mężem".
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Matko Boża, proszę o nawrócenie męża. O otwarcie jego serca na nasze małżeństwo i by przestał spotykać się z tą kobietą.
Wyrzucona
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:13
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Wyrzucona »

Bardzo Was prosze o modlitwe za to bym znalazla prace i zarazem dziekuje wszystkim ktorzy modlili sie za mnie gdyz bylam ostatnio na pierwszej rozmowie.
Bog zaplac
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża, aby na nowo pokochał żonę i nasze dzieci, aby chciał ratować nasze 25-letnie małżeństwo i o szczerą spowiedź dla niego i dobrego spowiednika, który pomoże mu się nawrócić i zacząć żyć w prawdzie Bożej.
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca i nawrócenie dla Bogdana.
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 5 do 11 lipca, modlimy się w intencjach Lucky Lucka, Iwonki, MKPINS, Burzy, Wyrzuconej, Linki i Lenki:
Lucky Luck pisze: 28 cze 2020, 18:12 Proszę o szczególną modlitwę w intencji Małżonki, która uparcie dąży do rozwodu. Proszę o Jej nawrócenie, zejście z rozwodowe drogi i powrót do Małżeństwa. Proszę o wiarę dla Niej, w tym możliwość wyjścia z życiowego kryzysu.
iwonka pisze: 28 cze 2020, 19:00 Dziękuje za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O dobre owoce po spotkaniu z mężem".
MKPINS pisze: 29 cze 2020, 8:56 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
burza pisze: 29 cze 2020, 18:46 Matko Boża, proszę o nawrócenie męża. O otwarcie jego serca na nasze małżeństwo i by przestał spotykać się z tą kobietą.
Wyrzucona pisze: 01 lip 2020, 10:05 Bardzo Was proszę o modlitwę za to, bym znalazła pracę, i zarazem dziękuję wszystkim, którzy modlili się za mnie, gdyż byłam ostatnio na pierwszej rozmowie.
Bóg zapłać
Linka pisze: 02 lip 2020, 15:21 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia mojego męża, aby na nowo pokochał żonę i nasze dzieci, aby chciał ratować nasze 25-letnie małżeństwo, i o szczerą spowiedź dla niego i dobrego spowiednika, który pomoże mu się nawrócić i zacząć żyć w prawdzie Bożej.
Lenka pisze: 03 lip 2020, 0:43 Proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca i nawrócenie dla Bogdana.
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
(J 20, 29)
Przez następne dwa tygodnie nie będę miał dostępu do forum.
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa o pomoc w znalezieniu pracy dla syna
ODPOWIEDZ