Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa,o przemianę serca mojego męża, na nowo pokochania żony i uwolnienie się spod wpływu kochanki oraz o siłę i dary Ducha Św. dla mnie i dzieci.
Bernadeta7
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:06
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bernadeta7 »

Proszę o modlitwę w intencji o nawrócenie i przemiany serca dla mojego męża Zdzisława i powrót do mnie. Bóg zapłać
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie; w tym tygodniu prezentem naszej modlitwy chcemy obdarować poniżej wymienione osoby i ich sprawy:
MKPINS pisze: 30 lis 2020, 10:36 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
wertor1 pisze: 01 gru 2020, 5:37 Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa,o przemianę serca męża i dobre rozstrzygnięcie sprawy o podział majątku.Boże dopomóż nam w sprawach alimentacyjnych syna i mojej byśmy mogli wyjść z długów o spokojne i dobre święta.
OsowicczichEdi pisze: 01 gru 2020, 8:33 Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa, uzdrowienie zranień, łaskę przebaczania. Proszę też o pracę, żeby starczyło mi na alimenty i chlebek.
Ruta pisze: 02 gru 2020, 10:04 Proszę o modlitwę za małżeństwa w kryzysach, aby w czasie tego Adwentu małżonkowie zwracali się do Boga i otrzymywali potrzebne im do powrotu do jedności małżeńskiej łaski, aby za wstawiennictwiem Maryi, Wszystkich Świętych i Aniołów, którzy te łaski dla nas wypraszają, zdarzało się jak najwięcej małych i wielkich cudów, uzdrowień i nawróceń przywracających jedność w naszych małżeństwach i radość w naszych sercach i rodzinach.
Linka pisze: 04 gru 2020, 12:48 Proszę o modlitwę o odrodzenie małżeństwa,o przemianę serca mojego męża, na nowo pokochania żony i uwolnienie się spod wpływu kochanki oraz o siłę i dary Ducha Św. dla mnie i dzieci.
Bernadeta7 pisze: 04 gru 2020, 23:53 Proszę o modlitwę w intencji o nawrócenie i przemiany serca dla mojego męża Zdzisława i powrót do mnie. Bóg zapłać
...modlitwa jeden za drugiego to podarunek, którym możemy obdarowywać nieustannie...jest płaszczem ochronnym... zastrzykiem znieczulającym na trudne sprawy, które spotykają nas każdego dnia...utrzymuje na wodzie i nie pozwala opadać na dno... pomaga wybrnąć z zakłopotania z lekkim uśmiechem zarysowanym w kąciku naszych ust - wielki to prezent!
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13361
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę za mnie - o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie, oraz o nawrócenia w mojej rodzinie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
jmj99
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, 1:59
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jmj99 »

proszę za moją żonę ,żeby wybaczyła mi krzywdy jakie doznała ode mnie i na nowo mnie pokochała. A ja żebym był dobrym i odpowiedzialnym mężem i ojcem.
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Proszę o dar wspólnej modlitwy i dialogu w rodzinie, zwłaszcza w trudnościach, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Bożej Miłości. Proszę też o modlitwę o pracę, żeby starczyło mi na alimenty i chlebek.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; przedstawiam intencje w jakich będziemy sie modlić w tym tygodniu:
Nirwanna pisze: 06 gru 2020, 17:55 Proszę o modlitwę za mnie - o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie, oraz o nawrócenia w mojej rodzinie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka pisze: 06 gru 2020, 18:35 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
jmj99 pisze: 06 gru 2020, 22:42 proszę za moją żonę ,żeby wybaczyła mi krzywdy jakie doznała ode mnie i na nowo mnie pokochała. A ja żebym był dobrym i odpowiedzialnym mężem i ojcem.
Módlmy się...w czasie adwentowego oczekiwania, czy wczesnym rankiem czy późnym wieczorem, czy nie zważająć na porę dnia i nocy...z wiarą, nadzieją i miłością...
Awatar użytkownika
kesolk
Posty: 63
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kesolk »

Proszę o modlitwę za Monikę i Marcina o potrzebne łaski dla nich. Proszę za duszę mojej mamy świętej pamięci Jadwigi.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; w tym świątecznym tygodniu powierzamy Dzieciątku Jezus poniższe intencje;
kesolk pisze: 13 gru 2020, 22:19 Proszę o modlitwę za Monikę i Marcina o potrzebne łaski dla nich. Proszę za duszę mojej mamy świętej pamięci Jadwigi.
MKPINS pisze: 14 gru 2020, 5:40 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
"Zaśnij, Dziecino, Boże Dzięcię Tyś nam pociechą na tym świecie. Zmruż oczęta swoje, Tyś sece moje. Modlitwa moja niech uśpi Cię. Pobłogosław nam, całe swe życie ja Tobie dam."
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Dziękuję Bogu za wszystkie otrzymane łaski , proszę o kolejną modlitwę w mojej intencji, oraz całej Rodziny.
Prosząc o Światło Ducha Świętego, aby umacniał mnie i prowadził każdego dnia.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O uzdrowienie naszego małżeństwa". Iwona
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam serdecznie; w tym tygodniu modlimy się w poniższych intencjach:
Blondynka55 pisze: 21 gru 2020, 11:49 Dziękuję Bogu za wszystkie otrzymane łaski , proszę o kolejną modlitwę w mojej intencji, oraz całej Rodziny.
Prosząc o Światło Ducha Świętego, aby umacniał mnie i prowadził każdego dnia.
iwonka pisze: 26 gru 2020, 23:50 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O uzdrowienie naszego małżeństwa". Iwona
Zapach wigilijnych potraw...opłatek...szopka...rozświetlone choinki i nasze domy - po prostu Święta Bożego Narodzenia. Tak było pięknie...tak miało być pięknie..może niejedno serce nie mogło pomieścić nastrojowości światecznej i wycisnęlo łzę płynacą po policzku...może znów coś nie tak....zaśpiewajmy cichutko kolędę "Lulajże Jezuniu" przynoszacą ukojenie rozżalonemu sercu... módlmy się wzajemnie za siebie...
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Dziękuję Bogu za moją rodzinę i za każdą naszą dobrą chwilę i za Jego miłość, która nas stale łączy i wspiera. Z całego serca upraszając wstawiennictwa Świętej Rodziny, proszę o błogosławieństwo i obfitość łask dla wszystkich rodzin, aby rodziny szczęśliwe i żyjące Bożą Miłością każdego dnia umacniały się i by były szczególnie chronione przed każdym niebezpieczeństwem i każdym zagrożeniem, oraz aby rodziny przechodzące trudności i kryzysy wychodziły z nich na powrót zjednoczone i silniejsze i bardziej kochające. Święta Rodzino, umacniaj także serca naszych kapłanów, aby oni umacniali nasze rodziny, by prowadzili nas i naszych bliskich zarówno przez dni radosne jak i te trudne, by jak najwięcej rodzin mogło zaznać szczęścia i radości, idąc wspólnie i okazując sobie troskę i miłość, ku wiecznej Miłości.
ODPOWIEDZ