Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji wiosny
wiosna pisze: 28 lut 2017, 8:43 Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza o nawrócenie. Mieszka z nami ale twierdzi że się wypalił, że już nie kocha, Jest to dla mnie bardzo trudne.Proszę dla niego o to aby na nowo mnie pokochał i zrozumiał że rodzina jest najważniejsza,
umiłowanaO
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Tomka, aby otworzył choć mały kawałek swojego serca dla Naszego Pana i zaprosił Go do tego serca. Jezu proszę wejdź choć małą szparką do serca Tomka i już tam zostań na zawsze. Proszę o modlitwę,, aby mój mąż ogłosił Jezusa swoim Panem i oddał Mu swoje życie, serce, duszę, ducha i ciało.

joannas
Proszę o modlitwę o wybranie właściwej drogi w życiu i dla męża by umiał przeznaczyć

jacek-sychar
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.

GosiaH
Dziękuję za modlitwę i ustawiam się ponownie w kolejce z intencją dziękczynną za wszystko, co dostaję.

PS poprzedni tydzień modlitwy w mojej intencji, był tygodniem zmian. Chwała Panu!
Dziękuję Wam wszystkim serdecznie za wsparcie

Elżbieta1974
Dziękuję za dotychczasową modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce, za nasze dzieci o opiekę Matki Bożej dla nich i za całą naszą rodzinę
Bóg zapłać

zuzannaw
Bóg zapłać za modlitwę..Proszę o dopisanie mnie do kolejki.Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, o rozwiązanie problemów rodzinnych i w pracy, wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.O dary ducha Św i o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu...

Tak mówi Pan Bóg:
"Oto otwieram wasze groby i wydobywam was z grobów, ludu mój,
i wiodę was do kraju Izraela,
i poznacie, że Ja jestem Pan,
gdy wasze groby otworzę i z grobów was wydobędę, ludu mój.
Udzielę wam mego ducha
po to, byście ożyli,
i powiodę was do kraju waszego,
i poznacie, że Ja, Pan, to powiedziałem i wykonam", mówi Pan Bóg.

Ez 37,12-14


I wklejam poprawioną - na prośbę katalotki - i uzupełnioną kolejkę:
wiosna
umiłownaO
joannas
jacek-sychar
GosiaH
Elżbieta1974
zuzannaw
karkru19
MKPINS
anna
s zona
MSM
enbe
dorwdow
Angie
katalotka72
SAMOA
iwonka
Redstarka
siwula4
Nirwanna
twardy
karkru19
babs87
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2017, 15:19
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: babs87 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, przede wszystkim o uzdrowienie serca i duszy męża Grzegorza. Proszę o dary Ducha św. dla niego i silną modlitwę, aby zakończył romans, w którym tkwi od pół roku i poczuł żal i skruchę... Aby pokochał mnie na nowo i wykazał chęć ratowania naszej rodziny. Proszę o siłę i cierpliwość dla mnie. Bóg zapłać.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina, aby przestał być w grzesznym związku z inną kobietą. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny. Intencja dziękczynna za otrzymane łaski.
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę.Ustawiam się do kolejki. Intencja niezmienna -O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
kasedo
Posty: 92
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:39
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kasedo »

Proszę o modlitwę w intencji igi, kochanki mojego męża, aby zrozumiała jak wielkie krzywdy wyrządza całej naszej czwórce, jak jej jawna nienawiść do mnie i mojego syna rani serce dziecka, które nie może widywać ojca. Aby odnalazła swoją drogę i wróciła do swojego męża.
Proszę również o modlitwę w intencji Sebastiana aby odnalazł w sobie siły na wybaczenie sobie, zmierzenie się z konsekwencjami swoich decyzji i powrót do domu.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Nieustannie proszę o modlitwę za mojego męża Zenona, o łaskę głębokiego nawrócenia, o dar szczerej rozmowy dla nas i jego powrotu do naszego domu.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za modlitwę i wszystkie łaski jakie otrzymuje. Intencja- za moje małżeństwo , o nawrócenie męża, o przemianę serca teściowej, za moje dzieci by żyły w zgodzie i o zdrowie dla całej rodziny.
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.
Marta
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci. Proszę o łaskę wybaczenia i pojednania
Marta
wytrwala
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2017, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wytrwala »

Witam bardzo bym prosiła o modlitwę za mojego męża Jana, o jego nawrócenie, o uratowanie naszego małżeństwa które zagrożone jest rozwodem, o wypełnienie naszych serc mocna miłością i dojrzalsza oraz wzajemne wybaczenie

Szczęść Boże
wytrwala
wytrwala
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2017, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wytrwala »

Bardzo proszę o modlitwe o uzdrowienie mojego małżeństwa i odnalezienie dla mojego meza drogi do Boga.
krysia5
Posty: 312
Rejestracja: 02 lut 2017, 7:01
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: krysia5 »

Dzisiaj zaczynamy Triduum. Pragnę wszystkich prosić o modlitwę w intencji naszych kapłanów - o potrzebne Dary Ducha Świętego. Panie Jezu błogosław naszym księżom spowiednikom, opiekunom, biskupom.
ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek »

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego męża Grzegorza, szczerą spowiedź i uwolnienie z wszelkich zniewoleń, o łaskę Ducha Świętego.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki.Intencja: o pokój serca dla mnie, rozwiązanie problemów rodzinnych, błogosławieństwo w pracy, powrót syna jakuba , poprawę relacji z dziećmi, wypełnienie się woli Bożej w moim życiu , o dary Ducha św dla całej rodziny...
ODPOWIEDZ