Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę o opiekę Matki Bożej dla wszystkich chorych na covid, proszę też o Boże prowadzenie dla mnie i wypełnienie Jego woli w moim życiu.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; w tym tygodniu modlimy się w dwóch poniższych intencjach:
ewulek pisze: 25 paź 2020, 18:57 Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o szczerą spowiedź i wspólną eucharystię.
Nirwanna pisze: 26 paź 2020, 7:05 Proszę o modlitwę o opiekę Matki Bożej dla wszystkich chorych na covid, proszę też o Boże prowadzenie dla mnie i wypełnienie Jego woli w moim życiu.
Dzień Wszystkich Świętych - módlmy się do nich w naszych intecjach - Oni są już w niebie... zbawieni i cieszą się pełnią szczęścia.
A my?...nie zapominajmy o tym, że też tam chcemy kiedyś być...
Rubi
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2020, 0:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Rubi »

Witam. W dobie obecnej pandemii, proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę.
Rubi
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2020, 0:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Rubi »

Czy mogę prosić o dodanie mojej intencji do obecnego tygodnia. Bardzo tego potrzebuję.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i odrodzenia relacji w mojej rodzinie.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Heleny i Zenona, o wypełnienie woli Bożej w ich życiu
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Agulinka
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2020, 16:12
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agulinka »

Pajue Boże proszę Cie z calego serca o nawrocenie dla mojego pogubionego męża. Proszę Cię uzdrów nasze małżeństwo.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witam Was serdecznie; Panie Boże w tym tygodniu oddajemy pod Twoją opiękę poniżej wymienione osoby i ich intencje:
Rubi pisze: 01 lis 2020, 20:20 Witam. W dobie obecnej pandemii, proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę.
burza pisze: 02 lis 2020, 19:14 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i odrodzenia relacji w mojej rodzinie.
HelM pisze: 02 lis 2020, 22:24 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Heleny i Zenona, o wypełnienie woli Bożej w ich życiu
MKPINS pisze: 03 lis 2020, 10:47 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Agulinka pisze: 03 lis 2020, 21:50 Panie Boże proszę Cie z całego serca o nawrócenie dla mojego pogubionego męża. Proszę Cię uzdrów nasze małżeństwo.

Piekny jesienny dzień, tak dziś było... złociste i burgundowe liście na drzewach, połyskujące w promieniach słonecznych...nieraz nie umiemy zauważać i czerpać radości z otaczajacej nas przyrody...bo smutek, żal, przerażenie, lęk o jutro, czy zranienia - przysłaniają nam to co ładne, nadając wszystkiemu barwę szarości. Módlmy się za siebie wzajemnie, abyśmy na nowo umieli dostrzegać... radować nasze serca mimo burzy w nich panującej...
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Bóg zapłać za modlitwę 🙏🏻
Fiora5
Posty: 9
Rejestracja: 05 maja 2020, 3:17
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fiora5 »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji umiejętnego przeżywania kryzysu zgodnie z wolą Pana
Boga. O łaskę zdrowia dla mojego dziecka i za nawrócenie mojego męża.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu. Proszę o dalszą, z intencją - o dary Ducha Świętego, otwartość na pełnienie woli Bożej i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Witajcie; w tym tygodniu modlimy się w intencjach:
Fiora5 pisze: 11 lis 2020, 19:17 Bardzo proszę o modlitwę w intencji umiejętnego przeżywania kryzysu zgodnie z wolą Pana
Boga. O łaskę zdrowia dla mojego dziecka i za nawrócenie mojego męża.
iwonka pisze: 15 lis 2020, 14:30 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie". Iwona
Nirwanna pisze: 15 lis 2020, 16:14 Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu. Proszę o dalszą, z intencją - o dary Ducha Świętego, otwartość na pełnienie woli Bożej i nawrócenia w rodzinie.
W środę 18 listopada przypada 106 rocznica męczeńskiej śmierci błogosławionej Karoliny Kózkówny.
Módlmy się więc o wyproszenie łask u Pana Boga za wstwiennictwem bł. Karoliny.
...przez Jej zasługi prosimy Cię Panie o mądrość w podejmowaniu życiowych decyzji, o pokrzepienie w trudnych chwilach życia, o pocieszenie w smutkach i udrękach, o męstwo w znoszeniu cierpienia, o siłę ducha w chwilach zwątpień ...
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
ODPOWIEDZ