Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ruth
Posty: 505
Rejestracja: 09 paź 2019, 9:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruth »

Proszę o dar nawrocenia dla mojego meża Michała i mojej corki. Prosze o potrzebne łaski dla całej rodziny o uwolnienie od wszelkich działań zlego. Niech Matka Boża nas prowadzi do Pana Jezusa.
Luiza

Wspołpracuj z tym co dobre
AdamS
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2020, 13:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AdamS »

Błagam o modlitwę o nawrócenie mojej Żony i pojednanie z Nią i uzdrowienie naszego 14-letniego małżeństwa. Błągam o modliwę żeby mnie nie zdradzała ponownie i nie wyrzucała z domu.
arty
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2019, 19:20
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: arty »

Proszę o modlitwę za męża, który zakochany jest w koleżance z pracy, aby uwolnił się od tego uczucia i odbudował w sobie miłość do mnie. Proszę o spokój we mnie.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 31 maja do 6 czerwca, modlimy się w intencjach Nirwanny, Wertor, Blondynki55, Tomko, Ruth, AdamaS i Arty:
Nirwanna pisze: 23 maja 2020, 16:15 Dziękuję Wam za modlitwę, proszę nieustająco w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej.
wertor1 pisze: 23 maja 2020, 17:35 Proszę o modlitwę we wszystkich Bogu wiadomych sprawach nurtujących naszą rodzinę. O wskazanie drogi. O światełko w ciemnym tunelu i pomoc Ducha Świętego przed Jego Zesłaniem.
Blondynka55 pisze: 24 maja 2020, 23:13 Bóg zapłać za modlitwę .
Proszę o kolejną modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża oraz Światło Ducha Świętego podczas kolejnej rozprawy sądowej, a także potrzebne łaski dla naszej rodziny zgodne z Wolą Bożą.
tomko pisze: 26 maja 2020, 21:36 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony o nawrócenie i uzdrowienie naszego małżeństwa w 3 rocznicę ślubu.
Ruth pisze: 26 maja 2020, 22:52 Proszę o dar nawrócenia dla mojego męża Michała i mojej córki. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny o uwolnienie od wszelkich działań złego. Niech Matka Boża nas prowadzi do Pana Jezusa.
AdamS pisze: 27 maja 2020, 8:36 Błagam o modlitwę o nawrócenie mojej Żony i pojednanie z Nią i uzdrowienie naszego 14-letniego małżeństwa. Błagam o modlitwę, żeby mnie nie zdradzała ponownie i nie wyrzucała z domu.
arty pisze: 28 maja 2020, 14:51 Proszę o modlitwę za męża, który zakochany jest w koleżance z pracy, aby uwolnił się od tego uczucia i odbudował w sobie miłość do mnie. Proszę o spokój we mnie.
W krainie zmarłych duszy mej nie zostawisz *
i nie dopuścisz, bym pozostał w grobie.
Ty ścieżkę życia mi ukażesz, *
pełnię Twojej radości
i wieczną rozkosz *
po Twojej prawicy.
(Ps 16, 10-11)
Kolejka: MKPINS
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba »

Proszę o modlitwę w intencji poprawy moich relacji z synem.
Bóg zapłać.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 7 do 13 czerwca, modlimy się w intencjach MKPINS, Balby, Iwonki i Ukasza:
MKPINS pisze: 30 maja 2020, 12:39 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Balba pisze: 01 cze 2020, 11:09 Proszę o modlitwę w intencji poprawy moich relacji z synem.
Bóg zapłać.
iwonka pisze: 01 cze 2020, 18:10 Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja niezmienna: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida".
Ukasz pisze:
Proszę o modlitwę za Agnieszkę i jej męża - w poniedziałek rozprawa.
Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia.
(2 Tm 1, 7)
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę.
Nadal proszę o modlitwę o łaskę uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża Radosława, a także o dary Ducha Świętego, oraz umocnienie mnie w wierze i miłości.
Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Bardzo proszę o modlitwę o podjecie decyzji zgodnie z wolą Bożą w bardzo trudnej sytuacji życiowej i o odrodzenie się mojego małżeństwa opartego na prawdzie, miłości i zaufaniu.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 14 do 20 czerwca, modlimy się w intencjach Blondynki55, Linki i Ukasza:
Blondynka55 pisze: 09 cze 2020, 9:47 Bóg zapłać za modlitwę.
Nadal proszę o modlitwę o łaskę uwolnienia i nawrócenia dla mojego męża Radosława, a także o dary Ducha Świętego oraz umocnienie mnie w wierze i miłości.
Linka pisze: 09 cze 2020, 13:20 Bardzo proszę o modlitwę o podjęcie decyzji zgodnie z wolą Bożą w bardzo trudnej sytuacji życiowej i o odrodzenie się mojego małżeństwa opartego na prawdzie, miłości i zaufaniu.
Ukasz pisze:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa - w tym tygodniu mamy trzydziestą rocznicę ślubu.
Usłysz, Panie, głos mój - wołam:
zmiłuj się nade mną i wysłuchaj mnie!
(Ps 27, 7)
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę
pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji Bożych rozwiązań w małżeństwie Agnieszki i Jarosława
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się w kolejce. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie".
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Ponownie proszę no modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i wypełnienie woli Bożej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ