Przywitanie

Pomoc małżonkom w trudnej sytuacji świadczona gratis...

Moderator: Moderatorzy

Polne Zioła
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2021, 11:35
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Przywitanie

Post autor: Polne Zioła »

Dzień dobry!
Piszę, żeby się przywitać, ponieważ jestem tu nowa. Nie wiem czy umieszczam ten post we właściwym miejscu, bo jeszcze słabo się orientuję, jak się tu poruszać. Chciałabym opisać swoją historię, ale czy to tu, czy w jakimś innym miejscu na stronie?
Pozdrawiam serdecznie
Polne Zioła
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Przywitanie

Post autor: Lawendowa »

Witaj Polne Zioła,
Swoją historię opisałaś we właściwym miejscu więc tam napiszę więcej.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Swiblowo
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 11:31
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Przywitanie

Post autor: Swiblowo »

Dzień dobry. Również ja chciałbym się przywitać ze wszystkimi w trudnym procesie uzdrawiania sakramentalnego małżeństwa
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Przywitanie

Post autor: Pavel »

Swiblowo pisze: 18 paź 2021, 11:32 Dzień dobry. Również ja chciałbym się przywitać ze wszystkimi w trudnym procesie uzdrawiania sakramentalnego małżeństwa
Witaj Swiblowo,
Jeśli zechcesz, załóż własny wątek na forum - w taki sposób najłatwiej o wsparcie w swojej indywidualnej sytuacji. Gdyby tak się stało, polecamy daleko posuniętą ostrożność W kontekście dzielenia się szczegółami mogącymi spowodować wasze rozpoznanie w realu.

Jeśli zaś teraz nie chcesz, polecam czytanie forum, słuchanie konferencji, czytanie polecanych lektur.
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
ODPOWIEDZ