Zmiana wiary

Informacje lokalne, gdzie szukać pomocy...

Moderator: Moderatorzy

Pantop
Posty: 3158
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmiana wiary

Post autor: Pantop » 09 kwie 2019, 13:06

...Pośredniczko nasza,
Pocieszycielko nasza.
Z Synem swoim nas pojednaj,
Synowi swojemu nas polecaj,
swojemu Synowi nas oddawaj.

Małgorzata
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:59
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Zmiana wiary

Post autor: Małgorzata » 09 kwie 2019, 17:45

Jestem w wiekiej rozterce. Sama z dziećmi mąż nie chce placić na dzieci, niby chce powrotu, ale tylko na slowach się kończy. Wiem, że jest w sekcie ja setki km. od niego, ne wiem jak działać, pozostaje modlitwa. Wielkim plusem jest to , ze jestem pod opieką góry. Mam pracę i za to chwała panu. Nie ma tu ogniska SYCHAR. Jak zrobić krok do przodu, mam wrażenie, że cały czas jestem w miejscu

Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmiana wiary

Post autor: Monti » 09 kwie 2019, 22:56

Małgorzato, proponuję opisać bardziej szczegółowo (ale tak, by zachować anonimowość) Waszą sytuację. Wtedy z pewnością otrzymasz pomoc i wsparcie.
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)

Małgorzata
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2018, 16:59
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Zmiana wiary

Post autor: Małgorzata » 10 kwie 2019, 23:34

Czytałam listę Zerty. Prawdę mówiąc nie wiem co w tej calej sytuacji jest właściwe. Mąż niby chce powrotu, ale nie przeklada się to na czyny. Ja utracilam zaufanie, poswiecilam wszystko co miałam; siebie, pasje, karierę, pieniądze a on to wykorzystał. Zdradził, niszcząc moje poczucie wartości jako kobiety, okazując jednoczesnie brak szcunku. Ja mu wybaczylam, ale jak zaufać po zdradzie jak rozmawiać, jak bronic swoje granice i nie pozwolic się niszczyć, jak wyrwac z sekty? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości