Nowy na forum

Pomogła Ci jakaś modlitwa? Któryś ze Świętych jest Ci szczególnie bliski?...

Moderator: Moderatorzy

ChrisH
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2019, 14:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Nowy na forum

Post autor: ChrisH »

Laudetur Iesus Christus!

Witam wszystkich, to moj pierwszy wpis tutaj wiec chcialem sie z Wami przywitac. Mam na imie Krzysiek, mieszkam w UK i pewnie podobnie jak wiekszosc jesli nie wszyscy z Was zostalem porzucony i zdradzony przez wspolmalzonke ale sam pragne pozostac wierny zlozonej przysiedze.

Mamy 6 i pol roczna corke, ktora wiekszosc czasu spedza z mama. Zona nie wnioskowala jeszcze o rozwod, choc pewnie niedlugo to zrobi mieszkamy ciagle nie daleko siebie wiec dziekowac Bogu mam z corka kontakt.
Nie moge obiecac, ze bede tu bardzo aktywny, ale jako ze hobbystycznie tlumacze czasami z angielskiego rozne ciekawe homilie i konferencje wrzuce tu od czasu do czasu cos od podniesnienia nas wszystkich na duchu, albo do zmobilizowania do modlitwy i wyrzeczen w intencji nawrocenia naszych wspolmalzonkow.

Pare razy zdazylo mi sie transmitowac na zywo rozaniec na Youtube, jesli czesc z was bylaby zainteresowana, to nastepnym razem gdy bede sie modlil wrzuce tu linka jesli ktos chcialby sie dolaczyc.

Z Panem Bogiem!
K.

PS. Dla podniesienia na duchu przetlumaczona przezemnie homilia o objawieniu Matki Boskiej w Guadalupe z glosem pana Igora z kanalu Ku Bogu https://youtu.be/VPiynMZmLIo :)
"Rozwod jest pozornym zdjeciem krzyza z plecow rodzicow i rzeczywistym wlozeniem go barki ich dzieci."
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Nowy na forum

Post autor: Nirwanna »

Witaj, Chris, na forum :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ